Ukrainos krepšinio taurę po metų pertraukos trečią kartą klubo istorijoje iškovojo šalies čempionas lietuvių Kijevo "Budivelnik" klubas, sekmadienį finale 96:88 (25:19, 28:31, 27:16, 16:22) nugalėjęs "BK Doneck" komandą.

Naudingiausiu finalo rungtynių žaidėju pripažintas Darjušas Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo bei prasižengė 3 kartus. Per 25 minutes Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 1 tritaškį iš 2, visus 5 dvitaškius bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Dainius Šalenga nebuvo registruotas finalo susitikimui, o 21 minutę žaidusio Michailo Anisimovo sąskaitoje 5 (dvitaškiai 1/2, baudos 3/4) taškai, 3 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei 3 pražangos.

25 taškais prie pergalės prisidėjo DaJuanas Summersas, 14 - Blake'as Ahearnas, 13 - Ricky's Minardas ir Janis Strielniekas.

Sėkmingiausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Bernardas Kingas (26 tšk.), Marco Killingsworthas (20 tšk.) ir Benas McCauley (19 taškų).