NBA čempionė Milvokio „Bucks“ pergalingai pradėjo NBA Rytų konferencijos pusfinalio seriją ir perėmė namų aikštės pranašumą.

„Bucks“ išvykoje 101:89 (27:24, 29:22, 22:24, 23:19) įveikė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

„Bucks“ pirmą kėlinį pabaigė spurtu 10:0 ir išsiveržė į priekį 27:24, o antrame kėlinyje įgijo ir dviženklį pranašumą – 56:46.

Šią persvarą svečiai išlaikė ir trečiame kėlinyje, o mačą galutinai perlaužė ketvirto kėlinio pradžioje, kurį pradėjo spurtu 9:2 – Bobby Portisas ir Jrue Holiday pataikė po tritaškį, o „Bucks“ atitrūko 92:75.

Graikas Giannis Antetokounmpo prastai atakavo krepšį, bet surinko trigubą dublį – 24 taškai (9/23 dvit., 0/2 trit., 6/11 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimu.

Itin prastai rungtynės susiklostė ir „Celtics“ žvaigždžių duetui – Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas kartu sudėjus pelnė 33 taškus ir iš žaidimo pataikė vos 10 metimų iš 31.

Strigo visa Bostono komanda – tikslą pasiekė vos 28/84 (33 proc.) metimai iš žaidimo.

„Celtics“: J. Tatumas 21 (2/9 dvit., 4/9 trit.), A. Horfordas ir J. Brownas po 12, M. Smartas ir D. White’as po 10.

„Bucks“: J. Holiday 25 (10 atk. kam.), G. Antetokounmpo 24, B. Portisas 15 (11 atk. kam.), G. Allenas 11.