Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien buvo sužaisti septyni 27 turo mačai. Šiandien galimybę užsitikrinti čempionų titulą turėjo Miuncheno „Bayern“ klubas, tačiau jam reikėjo Dortmundo „Borussia“ komandos pralaimėjo, tačiau ši svečiuose 2-1 įveikė „Stuttgart“ ekipą ir atidėjo „Bayern“ triumfą

Rungtynes labai aktyviai pradėjo „Sttutgart“ klubas, bet „Borussia“ vartininkui Romanui Weidenfelleriui pavyko atremti kelis pavojingus varžovų smūgius. Kitoje aikštės pusėje gerą progą turėjo Marco Reusas, bet jis į vartus nepataikė.

11 minutę įvartį pelnė „Stuttgart“ puolėjas Vedadas Ibisevičius, bet jam buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis įskaitytas nebuvo. Po kelių minučių du labai gerus šansus turėjo Ibrahima Traore. Vienos atakos metu jis išbėgęs vienas prieš vartininką nesugebėjo jo įveikti, o kitą jo reidą paskutinę akimirką sustabdė „Borussia“ gynėjai.

Apie 20 minutę M.Reusas ir vėl turėjo progą pasižymėti. Šį kartą vokietis perkėlė kamuolį per vartininką, tačiau į vartus nepataikė. 24 minutę „Borussia“ turėjo atlikti priverstinį keitimą. Nosies traumą patyrė Marcelis Schmelzeris ir jį aikštė pakeitė lenkas Lukaszas Piszczekas.

Būtent jis po penkių minučių ir išvedė „Borussia“ klubą į priekį. Krašto gynėjas pasižymėjo po M.Reuso perdavimo. Iki kėlinio pabaigos abu klubai atrodė apylygiai, gal šiek tiek daugiau pulti stengėsi „Stuttgart“ komanda, bet daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo.

Nuo antrojo kėlinio pradžios „Stuttgart“ bandė išlyginti rezultatą, bet pirmieji komandos smūgiai į vartų plotą nepataikė. Nuo kėlinio pradžios prabėgus 10 minučių, „Borussia“ kelis kartus atliko labai galingus smūgius, tačiau „Stuttgart“ vartininkas sužaidė patikimai.

Sužaidus apie valandą gaisras kilo prie „Borussia“ vartų. Vienos atakos metu kamuolys net kelis kartus atsitrenkė į vartų konstrukcijas, tačiau vartų linijos taip ir nekirto. Visgi 63 minutę „Stuttgart“ pavyko išlyginti rezultatą kai labai tikslų smūgį atliko Alexandru Maximas.

69 minutę „Borussia“ įgavo kiekybinį pranašumą, nes antrą geltoną kortelę gavo „Stuttgart“ narys Georgas Niedermaieris. Po šio epizodo „Borussia“ sukūrė tris atakas iš eilės, bet nuo jų visų „Stuttgart“ apsigynė.

„Borussia“ iki pat mačo pabaigos spaudė savo varžovus ir 82 minutę jiems pavyko išsiveržti į priekį. Antrą klubo įvartį pelnė puolėjas Robertas Lewandowskis. Po šio įvarčio „Borussia“ turėjo dar ne vieną progą, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, bet „Borussia“ iškovojo pergalę ir taip neleido „Bayern“ klubui užsitikrinti šalies titulo.

Šiame ture užtikrintas pergales taip pat iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“, Gelzenkircheno „Schalke“ ir „Hannover“ klubai.