Sėkmingai reikalus namuose UEFA Čempionų lygoje sutvarkė Dortmundo „Borussia“. Vokiečiai namuose 2:2 (1:0) sužaidė prieš „Sevilla“. Teigiamą rezultatą iš Ispanijos parsivežę nugalėtojai triumfavo bendru 5:4 rezultatu.

Rungtynių pabaigoje trileriu virtusi akistata visgi atvėrė kelią „Borussia“ futbolininkams į ketvirtfinalį.

35-ąją minutę savo įvarčių sąskaitą atsidarė Erlingas Haalandas. Norvegas nuskynė komandos draugo sukurtą vaisių ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus (1:0).

Su šiuo įvarčiu E. Haalandas tapo jauniausiu žaidėju pasižymėjusiu šešiose iš eilės Čempionų lygos rungtynėse. Jam šiuo metu yra 20 metų ir 231 diena.

Galimai tašką padėjo vėlgi E. Haalandas. 48-ąją minutę jo įvarčio neįskaitė VAR, bet 54-ąją vienuolikos metrų baudinys buvo tikslus (2:0).

Pasispardyti svečiai pabandė ir 69-ąją minutę nuo 11 metrų atžymos pasižymėjo Youssefas En Nesyri (2:1).

Teisėjas skyrė net šešias minutes pridėto laiko ir tuo metu vyko tikra drama.

96-ąją minutę intriga dar labiau suspurdino „Borussia“ aistruolių širdis. Y. En Nesyri vėl pasiuntė kamuolį į vartus ir „Sevilla“ turėjo galimybę (2:2).

Visgi lemiama ataka nepavyko – net kelis kartus bandymus blokavo Dortmundo ekipos žaidėjai. Svečių žaidėjai labai aršiai apeliavo dėl vienuolikos metrų baudinio, tačiau nieko nepešė.