e. haalandas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. haalandas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. haalandas“.

Haalando įvartis išplėšė pergalę Norvegijai

Norvegijos rinktinė draugiškose rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Liuksemburgo futbolininkus. Erlingas Haalandas 92-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Norvegijos rinktinę į priekį 1:0. Norvegai šiose rungtynėse atliko iš viso 11 smūgių, tuo tarpu Liuksemburgas beveik dvigubai mažiau – vos 6. Norvegijos rinktinė Europos futbolo čempionate nedalyvaus.
2021-06-02

„Borussia“ išgyveno ispanų šturmą ir pasiekė Čempionų lygos ketvirtfinalį

Sėkmingai reikalus namuose UEFA Čempionų lygoje sutvarkė Dortmundo „Borussia“. Vokiečiai namuose 2:2 (1:0) sužaidė prieš „Sevilla“. Teigiamą rezultatą iš Ispanijos parsivežę nugalėtojai triumfavo bendru 5:4 rezultatu. Rungtynių pabaigoje trileriu virtusi akistata visgi atvėrė kelią „Borussia“ futbolininkams į ketvirtfinalį. 35-ąją minutę savo įvarčių sąskaitą atsidarė Erlingas Haalandas.