UEFA Čempionų lygoje trečiadienį tęsėsi aštuntfinalio etapo dvikovos, kuriose tarpusavyje susitiko dar dvi poros.

Gražią pergalę svečiuose iškovojo Dortmundo „Borussia“ ekipa, kuri 3:2 pranoko „Sevilla“.

Ispanijos klubas pirmasis pelnė įvartį, kai 7-ąją minutę Suso pabandė laimę iš už baudos aikštelės ribų, kamuolys šiek tiek rikošetu atšoko nuo „Borussia“ gynėjo ir įskriejo į vartus.

Vis dėlto svečiai turėjo greitą atsakymą. 19-ąją minutę Mahmoudas Dahoudas smūgiu iš toli išlygino mačo rezultatą.

Netrukus „Borussia“ įjungė aukštesnę pavarą. Jadonas Sancho puikiai trumpais perdavimais sužaidė su Erlingu Haalandu, šis iššoko vienas prieš vartininką ir sėkmingai jį nuginklavo.

Tuoj pat E. Haalandas vėl pavojingai atakavo, bet vartininkas šįsyk smūgį atrėmė. Pavojingu smūgiu pasižymėjo ir svečių gynėjas Matsas Hummelsas.

„Borussia“ nesirengė sustoti ir 43-ąją minutę surengė dar vieną pavojingą ataką, kai kamuolį perėmęs Marco Reusas perdavė jį E. Haalandui, o šis tiksliu smūgiu padidino komandos pranašumą iki 3:1.

Po pertraukos žaidimas vystėsi kiek ramiau. Tik apie 70-ąją minutę iš pradžių svečiai surengė pavojingą ataką, o paskui jau šeimininkai iš baudos smūgio sudrebino virpstą.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Sevilla“ dar sušvelnino rezultatą, kai Luukas de Jongas po baudos smūgio 84-ąją minutę pirmasis suskubo prie kamuolio ir pelnė įvartį.

J. Sancho dar pabandė padidinti svečių pranašumą pavojingu smūgiu, bet jam pasižymėti nepavyko, o kiek vėliau finalinis teisėjo švilpukas paskelbė galutinę „Borussia“ pergalę rezultatu 3:2.

Kitame vakaro mače netikėtą pralaimėjimą patyrė Turino „Juventus“ klubas, kuris svečiuose 1:2 nusileido „Porto“ ekipai.

„Juventus“ komandai rungtynių startas susiklostė tragiškai, nes jau 2-ąją minutę Rodrigo Bentancuras neatsargiai būdamas prie savų vartų perdavė kamuolį vartininkui, prie kurio staigiai iššoko „Porto“ žaidėjas Mehdi Taremi bei pelnė įvartį.

Svečiai bandė perimti žaidimo kontrolę į savo rankas, tačiau susikurti pavojingų situacijų nepavykdavo. Tik artėjant pirmam kėliniui prie pabaigos šansą turėjo Adrienas Rabiot, bet jo smūgis buvo atremtas vartininko.

Antrasis kėlinys prasidėjo deja vu, nes jau pirmoje atakoje šeimininkai sužaidė gražią kombinaciją, kuri leido Moussa Maregai atsidurti puikioje pozicijoje bei iš gana arti pelnyti antrąjį „Porto“ įvartį.

Nors pagal rungynių eigą „Juventus“ reikėjo kurti atakas, bet keliais pavojingais smūgiais pasižymėjo šeimininkai, kai svečių vartininkui teko rimčiau paplušėti.

Vis dėlto svečiai pelnė taip reikalingą įvartį, kai 81-ąją minutę po A. Rabiot perdavimo pasižymėjo Fernando Chiesa.

Netrukus po šio epizodo „Juventus“ turėjo puikią galimybę ir rezultatą išlyginti, bet vienas prieš vartininką iššokęs Alvaro Morata pelnyti įvarčio nesugebėjo.

Atsakomieji abiejų porų mačai bus žaidžiami kovo 9-ąją dieną.