Fantastiškai žaidęs Luka Dončičius atvedė Dalaso „Mavericks“ (3-3) į pergalę NBA lygoje. Dalaso klubas namuose 114:105 (29:34, 31:26, 28:23, 26:22) įveikė Orlando „Magic“ (1-6).

Mačo pradžia šeiminkams nieko gero nežadėjo, jie varžovus paleido dviženkle persvara (11:21), bet netrukus ėmė vytis ir visada išliko šalia „Magic“ nugarų.

Po pertrauko atkaklioje kovoje „Mavericks“ pagaliau pavyko perlaužti mačo eigą ir pirmauti 88:83. Ketvirtajame kėlinyje slovėnų vunderkindo vedini šeimininkai įgijo kiek didesnę persvarą ir šventė pergalę.

Luka Dončičius nugalėtojams pelnė 44 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius. 30 iš savo pelnytų taškų jis buvo surinkęs jau pirmoje mačo pusėje.

Jam gerai talkino Timas Hardaway'us, įmetęs 21 tašką.

Pralaimėjusiems Paolo Banchero surinko 18 tškų, Bolas Bolas pridėjo 16.

Beje, L. Dončičius yra pirmasis žaidėjas po Michaelo Jordano (1996 m.), kuris per pirmąsias šešerias sezono rungtynes pelno bent po 30 taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 44, Timas Hardaway 2, Dorianas Finney-Smithas 13 (8 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 12.

.„Magic“: Paolo Banchero 18 (4 rez. perd.), Bolas Bolas 16 (11 atk. kam.), Wendellas Carteris (9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir R.J. Hamptonas po 15, Kevonas Harrisas 12.