Iš nesėkmių duobės Eurolygoje negali išlipti Milano „AX Armani“ (8/5) krepšininkai, kurie patyrė jau ketvirtą nesėkmę paeiliui.

Ettore Messinos auklėtiniai šį kartą svečiuose 76:81 (15:19, 19:24, 22:24, 20:14) nusileido Berlyno ALBA (5/8) komandai.

Vokiečiai situaciją kontroliuoti pradėjo dar susitikimo pradžioje. Pirmajame kėlinyje jie spurtavo 8-0 ir ėmė tolti (19:10).

Antrajame kėlinyje situacija per daug nesikeitė, tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai įjungė dar aukštesnę pavarą ir pranašumą didino jau iki 17 taškų (60:43).

Vis dėlto, svečiai neketino nuleisti rankų ir atkakliai grūmėsi. Galiausiai ketvirtajame kėlinyje jie priartėjo iki minimumo (71:70), tačiau iškart juos atvėsino Luke‘o Sikmos tritaškis (74:70).

Dar vieną tolimą metimą netrukus pridėjo Louisas Olinde‘as ir italų viltys blėso (77:72). Svečiai vėl ėmė tirpdyti deficitą, tačiau galutinai tašką susitkime padėjo Marcuso Erikssono baudų metimai ir Beno Lammerso dvitaškis – 81:76.

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 12 (2/4 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.), Kyle‘as Hinesas 10, Shavonas Shieldsas 9, Nicolo Melli (7 atk. kam.), Sergio Rodriguezas (6 rez. perd.), Benas Bentilas ir Luigi Datome po 8.

ALBA: Marcusas Erikssonas 21 (2/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), Maodo Lo 12 (6 rez. perd.), Luke‘as Sikma 9 (7 rez. perd.), Christas Koumadje ir Johannesas Thiemannas po 8.