NBA lygoje pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-33) komanda. Svečiuose lietuvio klubas 99:108 (35:21, 22:33, 21:28, 21:26) nusileido San Fransisko „Golden State Warriors“ (34-30) ekipai, kuriems tai buvo penktoji pergalė paeiliui.

Deja, J. Valančiūnas rungtynes praleido dėl traumos. Tai jau antros rungtynės, kuriose lietuvis nerungtyniavo. Vietoj jo penkete rungtyniavo Willy Hernangomezas, kuris pelnė 6 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė net 17 taškų persvarą (18:35).

Tai nepalaužė NBA čempionų, kurie jau antrajame ketvirtyje visiškai panaikino deficitą ir persvėrė rezultatą (49:50).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai surengė spurtą 10-1 ir pirmą kartą mače patys džiaugėsi dviženkliu pranašumu (97:108).

Po šio momento svečiams nebeliko laiko sugrįžti vėl į rungtynes ir teko pripažinti nesėkmę – 99:108.

„Pelicans“: CJ McCollumas 25 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Brandonas Ingramas 17 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Trey Murphy 15 (2 atk. kam., 2 rez. perd.), Naji Marshallas 14 (4 atk. kam.), Kira Lewisas Jr. 9 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Herbertas Jonesas 7 (3 atk. kam., 5 rez. perd.), Willy Hernangomez 6 (6 atk. kam., 1 rez. perd.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (1 atk. kam., 4 rez. perd. ), Jonathanas Kuminga 19 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Jordanas Poole‘as 18 (2 atk. kam., 7 rez. perd.), JaMychalas Greenas 14 (6 atk. kam., 1 rez. perd.),  Anthony Lambas 11 (1 rez. perd.), Kevonas Looney 10 (11 atk. kam., 3 rez. perd.), Draymondas Greenas 4 (5 atk. kam., 1 rez. perd.).