Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Los Andželo „Lakers“ (9/10) klubas, kuris svečiuose 100:106 (20:36, 21:27, 30:20, 19:23) nusileido Niujorko „Knicks“ (10/8) ekipai.

„Lakers“ žaidė be suspenduotos savo žvaigždės LeBrono Jameso.

Los Andželo ekipa prastai pradėjo mačą ir jau pirmąjį kėlinį pralaimėjo 20:36. Atsilikimas kiek vėliau dar labiau padidėjo.

Tačiau po didžiosios pertraukos svečiai pakeitė savo žaidimą ir ėmė, visų pirma, solidžiau gintis. Skirtumas ėmė tirpti, o po R. Westbrooko ir kelių Anthony Davieso atakų sumažėjo iki penkių (58:63).

Šalia atsidūrę Los Andželo krepšininkai varžovų nepaleido ir ketvirtojo pradžioje priartėjo „Lakers“ per tašką – 84:85. Vis dėlto tada mače lemiamas lūžis neįvyko, kadangi svečiai niekaip nesugebėjo sustabdyti Niujorko krepšininko Immanueliio Quickley.

Įžaidėjas lemiamu metu ėmėsi iniciatyvos bei smeigė vieną taiklų metimą po kito ir vėl padėjo šeimininkams atitrūkti iki dviženklės persvaros. „Lakers“ band vytis dar sykį, bet „Knicks“ išlaikė pergalingą pranašumą iki susitikimo pabaigos.

Nugalėtojams Evanas Fournier pelnė 26 taškus. Jam gerai talkino  Juliusas Randle'as, įmetęs 20 taškų ir atkovojęs net 16 kamuolių.

Pralaimėjusiems Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį – 31 tašką, 13 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Anthony Davisas Los Andželo ekipai surinko 20 taškų bei sugriebė 6 atšokusius kamuolius.

„Knicks“: Evanas Fournier 26, Juliusas Randle'as 20 (16 atk. kam.), Immanuelis Quickley 14, RJ Brrettas, Obi Toppinas  ir Alecas Burksas po 12.

„Lakers“: Russellas Westbrookas 31 (13 atk. kam., 10 rez. perd., 6 kld.), Anthony Davisas 20, Avery Bradley 15 (9 atk. kam.), Carmelo Anthony  ir Malikas Monkas po 12.