Marius Grigonis neprametė nė karto, o Lietuvos krepšininko atstovaujama Berlyno ALBA iškovojo pergalę Europos taurės varžybose. Vokietijos ekipa svečiuose 94:86 (18:18, 34:24, 25:28, 17:16) buvo stipresnė už Bilbao „RETAbet“.

Šeimininkai pirmavo pusę pirmojo kėlinio. Vėliau iniciatyvą perėmė ALBA.

„RETAbet“ dar kartą rezultatą persvėrė 12-ąją minutę (25:24), o 23-ąją – išlygino (60:60). Nepaisant to, kad prieš tai ALBA buvo priekyje rekordiniu atstumu – 54:43.

Nuo 23-osios minutės sąlygas diktavo ALBA.

Ji pataikė 14 tolimų metimų iš 28. Užtikrintai atakavo ir „RETAbet“ – 10/21.

ALBA kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 33:24.

M. Grigonis kilo nuo suolo, žaidė 25 minutes, per kurias pelnė 14 taškų. Lietuvis metė be klaidų – pataikė dvitaškį, du tritaškius ir visas šešias baudas. Gynėjas surinko 16 naudingumo balų.

ALBA (4 pergalės / 1 pralaimėjimas) užima antrąją C grupės poziciją. Įkandin – Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2/2).