retabet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „retabet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „retabet“.

Gyčio Masiulio taškai nepadėjo Bilbao ekipai laimėti

Ispanijos čempionate pralaimėjimą patyrė Regimanto Minioto ir Gyčio Masiulio atstovaujama Bilbao „RetaBET“ (0/5), kuri svečiuose 87:92 (14:26, 21:13, 25:20, 27:33) nusileido Mursijos UCAM (3/2) klubui. R.Miniotas per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, 2 – prarado, 3 kartus prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą. G.Masiulis per 21 minutę įmetė 12 taškų (1/2 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.
2021-10-10

Ispanijoje – Andrew Goudelocko šou ir keturių lietuvių kova dėl titulo

Kovoje dėl draugiško turnyro taurės susitiko dvi lietuvių atstovaujamos ekipos ir čia pergalę pasiekė Bilbao „RetaBET“, kurios garbę gina Gytis Masiulis ir Regimantas Miniotas. Ji net 93:68 (22:13, 28:20, 19:15, 24:20) susitvarkė su Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ komanda. Bilbao ekipą į pergalę vedė Vilniaus „Ryte“ žaidęs Andrew Goudelockas – jis pelnė 20 taškų per 13 minučių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.
2021-09-12

Masiulio ir Minioto klubas pergale pradėjo pasiruošimą sezonui

Dviejų lietuvių atstovaujamas Bilbao „RETAbet“ klubas pergale pradėjo pasiruošimą naujam sezonui. Regimanto Minioto ir Gyčio Masiulio ekipa 68:59 pranoko Burgaso „San Pablo“ krepšininkus. G.Masiulis, nors buvo registruotas mačui, tačiau ant parketo nepasirodė. Tuo tarpu R.Miniotas žaidė 24 minutes, pelnė 6 taškus, atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus. Nugalėtojams 15 taškų įmetė Valentinas Bigote, pralaimėjusiems 12 – Tyrusas McGee.
2021-08-28

Dar vienas lietuvis iškeliauja į NBA – sutartį gavo Arnoldas Kulboka

Kitą sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pamatysime rungtyniaujant vienu lietuviu daugiau. Oficialiai pranešta, kad Arnoldas Kulboka pasirašė dvipusį kontraktą su Šarlotės „Hornets“ ekipa. 23 metų 208 cm ūgio mūsiškį „Hornets“ 2018 m. naujokų biržoje pasirinko 55-uoju šaukimu. Puolėjas yra gynęs Michaelo Jordano valdomos komandos garbę Vasaros lygos kovose, ten rungtyniaus ir šiemet.
2021-08-04

Prienų ekipą gali palikti vienas geriausių LKL žaidėjų

Prienų „CBet“ komanda dėl klubo vidaus taisyklių pažeidimo suspendavo ekipos legionierių Marquisą Wrightą. Komandoje atliekamas vidinis patikrinimas. Apie krepšininko ateitį klube bus pranešta vėliau. Portalui Krepsinis.net krepšininko agentas teigė, kad jo klientas negavo savo uždirbtų pinigų, todėl neketina rungtyniauti, kol nesulauks vėluojančių atlyginimų. Portalo žiniomis, M.Wrightas jau turi pasiūlymų iš Prancūzijos klubų.
2021-02-16

Šaro ekipa pratęsė lietuviškojo Bilbao klubo agoniją

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (18/3) iškovojo pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse. Katalonai išvykoje 90:73 (25:23, 20:16, 30:12, 15:22) įveikė Regimanto Minioto ir Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Bilbao „RetaBET“ (4/18). A. Kulboka žaidė 18 minučių, pelnė 6 taškus (2/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius, dukart prasižengė ir padarė 3 klaidas. R. Miniotas rungtyniavo 21 minutę, pelnė 4 (2/3 dvit.
2021-02-06

Lietuviškąjį Bilbao klubą sutriuškino Eurolygos ekipa

Regimanto Minioto ir Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETAbet“ Ispanijoje patyrė sutriuškinimą. Lietuvių klubas namuose 73:106 pripažino „Valencia“ pranašumą. R.Miniotas per 21 minutę surinko 9 taškus (3/3 dvit., 1/2 trit.), 8 kamuolius atkovojo, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, bet kartą suklydo ir trissyk prasižengė. A.Kulboka per 19 minučių surinko 10 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, dukart suklydo, dusyk prasižengė.
2021-01-09

Ispanijoje – įniršusio trenerio priekaištai Kulbokai

Sekmadienį praūžęs Ispanijos krepšinio lygos turas ilgam įsimins Bilbao „RetaBET“ lietuviui Arnoldui Kulbokai. Tiesa, ne iš gerosios pusės – 22-erių puolėjas gavo trenerio Alexo Mumbru keiksmažodžių laviną. „Kas nori žaisti?! Kas nori nugalėti?“, – įtūžęs komandai priekaištus reiškė A. Mumbru. Minutės pertraukėlės metu jo komanda atsilikinėjo 20:45. Tada kritikos strėles ispanas nukreipė į lietuvį A. Kulboką, kuris per 17 minučių aikštėje taškų nepelnė.
2020-12-14

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynėse

Ispanijos krepšinio lygoje galingas rungtynes sužaidė Eimantas Bendžius. Lietuvis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mače, bet to Obradoiro „Monbus“ pergalei nepakako. E. Bendžiaus komanda svečiuose po pratęsimo 99:107 (32:26, 15:19, 22:22, 24:26, 6:14) neatsilaikė prieš San Sebastiano „Delteco GBC“. „Monbus“ atliko 23 rezultatyvius perdavimus, „Delteco GBC“ – 14. E. Bendžius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 20 taškų.
2018-04-15

Europos taurė: lietuvių keliuose – rezultatyviausia ir trenerį pakeitusi komandos

Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pradeda antrąjį Europos taurės turnyro ratą. Panevėžiečiai Izraelyje žais su vyriausiąjį trenerį pakeitusia komanda. Vilniečiai Ispanijoje varžysis su rezultatyviausia Europos taurės turnyro ekipa. <br> Be lyderio ir su nauju treneriu „Lietkabelis“ pirmajame rate laimėjo trejas rungtynes iš penkerių.