Be keitimų žaidęs Brunsonas pratęsė „Knicks“ sezoną: serija keliasi į Majamį

Geriausi epizodai, fotogalerija

Antrąją pergalę NBA Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Niujorko  „Knicks” klubas, namuose 112:103 įveikęs Majamio „Heat” ekipą. Šiuo metu serijoje iki 4 pergalių vis dar 3:2 pirmauja „Heat”.

Majamio ekipa per pirmuosius du kėlinius ilgą laiką pirmavo ir vienu metu buvo įgijusi 10 taškų pranašumą.

Vis tik antroje rungtynių dalyje „Knicks“ perėmė iniciatyvą ir patys įgijo 19 taškų persvarą.

Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi 13 kartų.

Niujorko komandą į pergalę vedė 38 taškus pelnęs Jalenas Brunsonas. Be keitimų visas 48 mi. žaidęs gynėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tomo Thibodeau vadovaujamoje komandoje taip pat be keitimų žaidė Quentinas Grimesas, kuris prie pergalės pridėjo 8 taškus.

R.J. Barrettas surinko 26 taškus, Julius Randle‘as – 24 taškus.

Majamio ekipos neišgelbėjo ir įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Jimmy Butleris – jis per beveik 43 aikštėje praleistas minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir blokavo 2 metimus.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Majamyje.