Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Brėmeno „Werder“ futbolininkus ir aštuntą sezoną iš eilės triumfavo šiame turnyre.

Roberas Lewandowskis pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Alphonso Daviesas 79-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona, ir „Bayern“ liko rungtyniauti dešimtyje. Yuya Osako 90-ąją minutę smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas Manuelis Neueris.

76 taškus turintis „Bayern“ jau yra nebepavejamas visiems varžovams, net ir Dortmundo „Borussia“, kuri laimėjusi likusias rungtynes, maksimaliai surinktų 75 taškus.