Lėverkuzeno „Bayer“ klubas toliau išdarinėja stebuklus. Xabi Alonso auklėtiniai paskutinėmis minutėmis išplėšė dar vieną pergalę „Bundesliga“ čempionate, kai namuose 2:1 pranoko „Hoffenheim“ ekipą.

Svečiai po 33-ąją minutę pelnyto įvarčio pirmavo iki pat 88-os minutės.

Praleidę įvartį „Bayer“ rengė vieną išpuolį po kito, bet kamuolys niekaip nekrito į vartus. Galiausiai pralaužti oponentų gynybą jiems pavyko 88-ąją minutę, kai rezultatą išlygino Robertas Andrichas.

Negana to, ne kartą šį sezoną „Bayer“ gelbėjęs Patrickas Schickas vėl sugebėjo pasižymėti per pridėtą laiką. Puolėjas iš Čekijos sėkmingai uždarė iš krašto komandos draugo atliktą perdavimą (2:1).

„Bayer“ klubas šį sezoną apskritai dar niekur nėra pralaimėję. Jų nepralaimėtų rungtynių seriją tęsiasi jau 39-erias rungtynes.

Vokietijos čempionate jie artimiausią persekiotoją Miuncheno „Bayern“ lenkia 13 taškų.