Kauno „Žalgirio“ varžovas Eurolygos B grupėje „Barcelona“ klubas iškovojo gražiausią pergalę šį sezoną, namų aikštelėje 90:66 (26:15, 24:18, 22:12, 18:21) sutriuškino Graikijos čempionus Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Jau pirmajame kėlinuke Barselonos krepšininkai turėjo akivaizdų pranašumą ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 11 taškų skirtumu - 26:15. Antrajame kėlinuke skirtumas tarp ekipų ne tik nemažėjo, bet tik ryškėjo „Barselona“ klubo pranašumas.

„Panathinaikos“ krepšininkams nesisekė. Jie niekaip negalėjo mažinti skirtumo. Tuo tarpu ispanų persvara augo. Trečiajame ketvirtyje ekipas skyrė didesnis nei 20 taškų skirtumas, o ketvirtojo ketvirčio pradžioje J.Lakovičiaus dvitaškis padidino pranašumą iki 30 taškų (76:46).

Neypatingai rungtynės susiklostė ir Šarūnui Jasikevičiui. Jis graikų ekipai per 14 minučių pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 0/1, baudos 2/2), atkovojo 1 ir prarado 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“: J.C.Navarro 21 (4 rez.perd.), E.Ilyasova 14 (6 atk.kam.), F.Vazquezas 12 (7 atk.kam.), D.Andersenas ir R.Grimau - po 9, D.Santiago 8.

„Panathinaikos“: N.Pekovičius 15, M.Batiste'as 14, D.Diamantidis 10 (4 rez.perd.), A.Fotsis 9.