„Barcelonos“ treneris: „Tikiuosi, jog vaiduokliai mirė“

„Barcelona“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmose rungtynėse svečiuose 3:2 įveikė Paryžiaus „Saint – Germain“ futbolininkus. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi po šio susitikimo pasidalijo savo mintimis.

PSG išlieka poros favoritais. Bus labai sudėtinga laimėti Barselonoje. Šį kartą žaidėme gerai, nes buvome vieningi gynyboje. Labai didžiuojuosi, viskas pavyko puikiai. Turime pagerinti savo koncentraciją antrojo kėlinio pirmomis minutėmis. Mums pavyko subręsti ir atsigauti po rungtynių, kurios buvo labai sunkios.

Neseniai išgyvenome sunkius metus Čempionų lygoje. Ši pergalė parodo, kad „Barca“ vis dar yra gyva. Tikiuosi, jog vaiduokliai mirė“, – savo įžvalgomis pasidalijo strategas.

Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės tarp PSG ir „Barcelonos“ bus žaidžiamos balandžio 16-ąją dieną.