Trečiadienio vakarą sužaisti du antrieji UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai. Paryžiaus „Saint – Germain“ savo aikštėje neįveikė „Barcelona“ vienuolikės, o namie rungtyniavę Madrido „Atletico" anksti įgijo persvarą ir nedavė daug progų Dortmundo „Borussia“ ekipai.

Pilnutėliame „Parc des Princes“ stadione Xavi auklėtiniai žaidimo gijas į savo rankas paėmė gana anksti ir šventė pergalę 2:3 (0:1). 22-ą rungtynių minutę klasgtingą smūgį į vartus paleido brazilas Raphinha, o nuo įvarčio aikštės šeimininkus apsaugojo laiku sureagavęs Gianluigi Donnarumma.

Tas pats Raphinha 33-ią rungtynių minutę pavojingai atakavo italo vartus po sėkmingai įžaisto kampinio, tačiau jo smūgį atrėmė gausus būrys gynyboje išsirikiavusių PSG futbolininkų.

Galiausiai tas pats Raphinha 37-ą mačo minutę pasiekė savo ir po sumaišties baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į viršutinį dešinįjį vartų kampą.  Pirmoje mačo dalyje „Barca" atliko 10 smūgių, kai tuo tarpu PSG – šešis. Nors kamuolio kontrolė šiek tiek buvo Luiso Enrique ekipos pusėje (51 proc.), tačiau realių progų pasižymėti Prancūzijos čempionai pirmoje mačo dalyje neturėjo.

Paryžiaus futbolininkai antrą rungytnių pusę pradėjo užguldami varžovų vartus ir jau 47-ą minutę rezultatą išlygino buvęs „Barcelona“ ekipos puolėjas Ousmane'as Dembele. PSG spurtas tėsėsi ir toliau ir vos po keturių minučių aikštės šeimininkai po portugalo Vitinha įvarčio atsiplėšė 2:1. Pasipylusios Xavi ekipos klaidos ir neužtikrintas žaidimas tęsėsi iki 62-os rungtynių minutės.

Katalonų gelbėtoju tapo vos prieš minutę aikštėje pasirodęs jaunasis Ispanijos talentas Pedri. Saugas pakabino tolimą ir aukštą perdavimą į baudos aikštelę kirtusiam Raphinam, o brazilas iškart atstatė lygybę 2:2.

Vėliau aikštėje vyravo lygių varžovų dvikova, o pergalingą įvartį galva 77-ą minutę po kampinio pelnė „Barcelona" gynėjas Andreas Christensenas 2:3.

Per likusį žaidimo laiką abi ekipos pavojingesnių progų nesukūrė, o didžiausią darbą Xavi auklėtiniai atliko gynyboje, iš žaidimo visiškai eliminuodami Kylianą Mbappe.

Madrido „Atletico“ šventė pergalę

Kitame susitikime Madrido „Atletico“ labai energingai pradėjo rungtynes ir į Vokietiją vyks turėdami vieno įvarčio pranašumą 2:1.

Ispanijos ekipa pasižymėjo pirmieji po Dortmundo ekipos gynėjo Iano Maatseno klaidos, o Rodrigo De Paulis išvedė saviškius į priekį 1:0.

Įdomu tai, kad Diego Simeone vyrai rungtynes pradėjo sau nebūdingu aukštu spaudimu ir perėmę kamuolį varžovų aikštės pusėje po vartininko perdavimo čia iškart sulaukė trijų žaidėjų įkirtinėjimo.

Antrasis rungtynių įvartis krito po dar vieno neužtikrinto Vokietijos ekipos kamuolio skirstymo aikštės viduryje.

Perėmęs kamuolį „Atletico“ puolėjas Alvaro Morata jį greitai pasiuntė Antonio Griezzmanui, kuris meistriškai vienu lietimu jį pasiuntė į baudos aikštelę.

Čia jau savo įvarčio tykojo Samuelis Lino ir jį netrukus realizavo 2:0. Antroje mačo pusėje aikštės šeimininkai atidavė kamuolio kontrolę „Borussia“ ekipai ir labiau koncentravosi į gynybą.

„Borussia“ ekipai pavyko sušvelinint rezultatą 81-ą minutę, kai pasižymėjo Sebastianas Halleris, tačiau vėliau skirtumo išlyginti neįstengė.

Atsakomieji šių ekipų mūšiai vyks balandžio 16 dieną.