Rusijos sostinėje vykstančių planetos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse šeštą vietą vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties finale šeštadienį užėmė Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas - 3 minutės 11,967 sekundės.

Lietuvos baidarininkai finale aplenkė kanadiečius Danielį Reardoną bei Andrew Jessopą (3:12,068 sek.), baltarusius Pavelą Medvedevą ir Olegą Jurenią (3:12,629 sek.) bei rusus Ilją Medvedevą ir Antoną Riachovą (3:13,066 sek.).

Pasaulio čempionato aukso medalius šioje rungtyje iškovojo slovakai Erikas Vlčekas bei Jurajus Tarras (3:08,784 sek.), sidabras atiteko australams Kenny'iui Wallace'ui ir Lachlanui Taem'ui (3:09,637 sek.), o bronza tenkinosi serbai Marko Tomičevičius bei Vladimiras Torubarovas (3:09,857 sek.).

Išvakarėse moterų vienviečių kanojų 200 m trečiajame atrankos plaukime, aplenkusi vieną varžovę, šešta (53,848 sek.) finišavo bei vietą šeštadienio pusfinalyje jau buvo užsitikrinusi Rūta Dagytė. Tačiau vėliau lietuvaitė, teisėjų sprendimu, buvo diskvalifikuota: anuliavus atrankos rezultatą, Lietuvos kanojininkė baigė pasirodymą čempionate.