olijnikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olijnikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olijnikas“.

Baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas olimpiadoje užėmė penktą vietą

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį baidarių ir kanojų irklavimo varžybose baidarininkai 29–erių metų Ričardas Nekriošius ir 28-erių Andrejus Olijnikas 1000 m plaukimo finale finišavo penkti – 3 minutės 14,748 sekundės. Olimpiniais čempionais tapo vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas. Jie distanciją įveikė per 3 minutes 10,781 sekundės.
2016-08-18

Po skrydžio – į treniruotę

Ankstų antradienio rytą į Rio de Žaneirą atvyko dvivietės baidarės irkluotojai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas. Įsikūrę olimpiniame kaimelyje, sportininkai į valgyklą patraukė su irklais ir po pusryčių iš karto išvyko į treniruotę. „Atskridome patogiai, kelionė praėjo gerai, be nuotykių,“ – sakė R.Nekriošius. Paklausti ar po kelionės nenori pailsėti, dvivietę baidarę kartu irkluojantys ateltai purtė galvas.
2016-08-02

Baidarininkai R. Nekriošius ir A. Olijnikas planetos pirmenybių 1000 m rungties finale buvo šešti

Rusijos sostinėje vykstančių planetos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse šeštą vietą vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties finale šeštadienį užėmė Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas - 3 minutės 11,967 sekundės. Lietuvos baidarininkai finale aplenkė kanadiečius Danielį Reardoną bei Andrew Jessopą (3:12,068 sek.), baltarusius Pavelą Medvedevą ir Olegą Jurenią (3:12,629 sek.) bei rusus Ilją Medvedevą ir Antoną Riachovą (3:13,066 sek.
2014-08-09

Lietuvos baidarininkai pasaulio taurės varžybų 1000 m nuotolyje užėmė trečiąją vietą

Vengrijoje vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų trečiajame etape bronzos medalius iškovojo dvivietę baidarę irklavę Andrijus Olijnikas ir Ričardas Nekrošius. Lietuvos duetas šeštadienį 1000 m nuotolio finale sugaišo 3 minutes 24,029 sekundės ir 0,414 sekundės pralaimėjo pergalę iškovojusiems prancūzams Arnaud'ui Hybois'ui bei Etienne'ui Hubert'ui. Sidabro medaliai atiteko vokiečiams Marcusio Grossui ir Maxui Rendschmitui.