Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį baidarių ir kanojų irklavimo varžybose baidarininkai 29–erių metų Ričardas Nekriošius ir 28-erių Andrejus Olijnikas 1000 m plaukimo finale finišavo penkti – 3 minutės 14,748 sekundės.

Olimpiniais čempionais tapo vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas. Jie distanciją įveikė per 3 minutes 10,781 sekundės. Sidabro medalį iškovojo serbai Marko Tomicevičius ir Milenko Zoričius, bronzos – australai Lachlanas Tame ir Kenas Wallace‘as.

Lietuviai finale 1000 m nuotolyje sugaišo 3 minutes 14,748 sekundės ir nuo bronzą iškovojusių australų Keno Wallacke's ir Lachlano Tame'o atsiliko 2,155 sekundės.