nekriošius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nekriošius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nekriošius“.

LBKIF: vietą Lietuvos rinktinėje Ričardas Nekriošius prarado dėl prastų rezultatų

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos (LBKIF) Vykdomasis komitetas (VK) dar kartą svarstė baidarininko Ričardo Nekriošiaus kandidatūrą papildyti Lietuvos rinktinės sudėtį šių metų pasaulio čempionate. Tačiau balsų dauguma R. Nekriošiaus kandidatūra vėl buvo atmesta. Už R. Nekriošiaus dalyvavimą pasaulio čempionate balsavo 3 nariai, 1 susilaikė ir 5 balsavo prieš.
2023-07-14

Baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas olimpiadoje užėmė penktą vietą

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį baidarių ir kanojų irklavimo varžybose baidarininkai 29–erių metų Ričardas Nekriošius ir 28-erių Andrejus Olijnikas 1000 m plaukimo finale finišavo penkti – 3 minutės 14,748 sekundės. Olimpiniais čempionais tapo vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas. Jie distanciją įveikė per 3 minutes 10,781 sekundės.
2016-08-18

Baidarininkai R. Nekriošius ir A. Olijnikas planetos pirmenybių 1000 m rungties finale buvo šešti

Rusijos sostinėje vykstančių planetos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse šeštą vietą vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties finale šeštadienį užėmė Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas - 3 minutės 11,967 sekundės. Lietuvos baidarininkai finale aplenkė kanadiečius Danielį Reardoną bei Andrew Jessopą (3:12,068 sek.), baltarusius Pavelą Medvedevą ir Olegą Jurenią (3:12,629 sek.) bei rusus Ilją Medvedevą ir Antoną Riachovą (3:13,066 sek.