Belgijoje vykstančio tarptautinio badmintono turnyro „Yonex Belgian International 2012“ vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje penktadienį lietuvis Kęstutis Navickas 21:16, 21:12 nugalėjo 71-ąją pasaulio raketę vokietį Dyterį Domkę (Dieter Domke).

Mačas truko 29 min.

28-erių metų K. Navickas, kuris pasaulio reitinge užima 106-ąją vietą, ketvirtfinalyje žais su 40-ąja pasaulio rakete Malaizijos atstovu Čun Seang Tanu (Chun Seang Tan).

Lietuvos badmintonininkas pirmajame rate (1/16 finalo) 16:21, 21:19, 21:19 įveikė ukrainietį Valerijų Atraščenkovą (59-oji pasaulio raketė).

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate lietuvė Akvilė Stapušaitytė (90) 21:13, 21:12 nugalėjo danę Kariną Jorgensen (51), tačiau aštuntfinalyje 14:21, 16:21 nusileido škotei Kirstei Gilmor (Kirsty Gilmour, 81).