ASVEL su Jocyte laimėjo septintas rungtynes paeiliui

Sekmadienį elitinėje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte išvykoje 78:56 (17:11, 23:19, 31:14, 7:12) sutriuškino „Flammes Carolo“ ekipą.

Pirmąsias 17 minučių vyko apylygė kova – nors ASVEL ilgiau buvo priekyje, tačiau šeimininkės laikėsi netoli varžovių. Antrojo kėlinio paskutinėmis minutėmis ASVEL komanda spurtavo 7:0 ir pertrauką pasitiko pirmaudama dviženkliu skirtumu (40:30).

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. ASVEL laimėjo atkarpą 13:0 ir pradėjo triuškinti varžoves (58:35). Kėlinio pabaigoje komandas skyrė net 30 taškų (71:41). Paskutinis ketvirtis tuomet jau tapo tik formalumu.

J.Jocytė žaidė 20 min. 17 sek., pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, sykį prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

ASVEL klube išsiskyrė kapitonė Alexia Chartereau (19 tšk., 6 atk. kam., 22 naud. bal.). Tiek pat naudingumo balų surinko ir Sandrine Gruda (9 tšk., 12 atk. kam., 22 naud. bal.).

ASVEL, įskaitant ir Europos taurės bei Prancūzijos taurės rezultatus, jau laimėjo 7 rungtynes paeiliui. Prancūzijos lygoje ši komanda su 11 pergalių bei 2 pralaimėjimais dalinasi 1-2 pozicijas kartu su Buržo „Tango Basket“. „Flammes Carolo“ (6-7) dalinasi 5-6 vietas tarp 12 ekipų.