Geriausią sezono mačą sužaidęs Klay Thompsonas atvedė San Fransisko „Golden State Warriors“ (46/22) komandą į pergalę NBA lygoje.

Trečiąją pergalę iš eilės pasiekęs San Fransisko klubas namuose 122:109 (28:28, 39:30, 36:26, 19:25) susitvarkė su titulą ginančiais Milvokio „Bucks“ (42/26) krepšininkais.

Aikštės šeimininkai didinti atstumą ėmė antrajame kėlinyje. Po atkarpos 11:2 jis pirmą kartą mače tapo dviženklis (54:43).

Trečią kėlinį „Warriors“ krepšininkai pradėjo 11:0, o skirtumas šovė iki 20 taškų (78:58).

Ketvirto kėlinio pabaigoje NBA čempionai šiek tiek apkarpė deficitą, tačiau atkurti intrigos jau nepavyko ir teko pripažinti šeimininkų pergalę – 122:109.

Puikų pasirodymą puolime surengė K. Thompsonas, kuris pasižymėjo 38 taškais ir 8 pataikytais tritaškiais.

„Warriors“: Klay Thompsonas 38 (7/10 dvit., 8/14 trit.), Jordanas Poole‘as 30 (5/10 trit.), Andrew Wigginsas 21, Jonathanas Kuminga 14 (11 atk. kam.), Stephenas Curry 8 (8 rez. perd.), Nemanja Bjelica 6.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (8/13 dvit., 1/4 trit., 12/18 baud., 8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 18 (6 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 15, Jrue Holiday 13 (7 rez. perd.), Graysonas Allenas 12, Jevonas Carteris 9 (3/4 trit.).