Dar vieną pralaimėjimą, ketvirtą iš eilės, NBA lygoje patyrė Sakramento „Kings“ (24/45) komanda, kuriai priklauso Domantas Sabonis.

Lietuvio klubas svečiuose 125:134 (42:37, 25:34, 21:29, 37:34) nusileido Jutos „Jazz“ (42/25) krepšininkams.

D. Sabonis praleido ankstesnes rungtynes dėl suspendavimo, tačiau nepasirodė aikštelėje ir šioje dvikovoje. Nurodoma, kad mače su Jutos komanda D. Sabonis nežaidė dėl asmeninių priežasčių.

Didinti apsukas aikštės šeimininkai ėmė po didžiosios pertraukos. Pastarieji spurtavo 7:0 ir pirmą kartą susitikime džiaugėsi dviženkle persvara (80:91).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo iki didžiausio rungtynėse, 16 taškų (95:111).

Svečiams dar kiek pavyko aptirpdyti deficitą, tačiau aikštės šeimininkai kontroliavo situaciją ir pergalės nepaleido iš savų rankų – 125:134.

Pralaimėjusiems 41 tašką surinko De‘Aaronas Foxas, tačiau tai negelbėjo komandos. Svečius pražudė karjeros rungtynes sužaidęs Jutos klubo gynėjas Jordanas Clarksonas. Pastarasis suvertė 45 taškus.

„Kings“ šiuo metu NBA Vakarų konferencijoje yra trylikti ir vis labiau tolsta nuo atkrintamųjų varžybų traukinio. Nuo 10-ojo vietoje esančio Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/40) juos skiria jau trys pergalės.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 45 (8/8 dvit., 7/13 trit., 8/8 baud.), Bojanas Bogdanovičius 26, Donovanas Mitchellas 25 (6 rez. perd.), Hassanas Whiteside‘as 12 (21 atk. kam.).

Kings“: De‘Aaronas Foxas 41 (10/21 dvit., 5/11 trit., 6/6 baud., 11 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 18, Davionas Mitchellas 14, Trey Lylesas 13, Chimezie Metu 12, Jeremy Lambas 8.