Dar vieną fantastišką pasirodymą surengęs LeBronas Jamesas atvedė Los Andželo „Lakers“ (29/37) komandą į pergalę.

Kalifornijos ekipa namuose 122:109 (26:26, 26:33, 37:23, 33:27) įrodė pranašumą prieš Vašingtono „Wizards“ (29/36) krepšininkus ir išrašė jiems antrą nesėkmę paeiliui.

Savo ruožtu „Lakers“ ekipa nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą.

Beveik 36 minutes ant parketo praleidęs L. Jamesas surinko net 50 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas pataikė 6 tritaškius iš 9 bandymų (67 proc.).

Krepšininkas tokią taškų ribą pasiekė 15-ą kartą savo karjeroje. Tai buvo antras iš eilės mačas namuose, kada L. Jamesas sumeta bent 50 taškų.

Akistatoje su San Fransisko „Golden State Warriors“ veteranas surinko net 56 taškus.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi gana apylygiai. Iniciatyvą aikštės šeimininkai perėmė po didžiosios per traukos.

Pastarieji greitai tirpdė sėkmingiau trečią kėlinį pradėjusių svečių persvarą. Iš 9 taškų greitai nieko nebeliko, o po atkarpos 8:0 „Lakers“ šovė į priekį (78:71).

Ketvirtajame kėlinyje galiausiai pirmą kartą mače aikštės šeimininkai įsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (103:93).

Visai netrukus atstumas išaugo kone dvigubai (119:101).

Po tokio smūgio svečiams iš sostinės atsigriebti jau nepavyko ir teko patirti nesėkmę – 122:109.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 50 (12/16 dvit., 6/9 trit., 8/8 baud., 7 atk. kam.), Malikas Monkas 21 (5/7 trit.), Talenas Hortonas-Tuckeris 15, Austinas Reavesas 12, Stanley Johnsonas ir Carmelo Anthony po 7.

„Wizards“: Kyle‘as Kuzma 23 (7/12 dvit., 2/6 trit., 3/9 baud., 7 atk. kam.), Corey Kispertas 21 (5/11 trit.), Rui Hachimura 15, Kristapas Porzingis (14 atk. kam.) ir Tomas Satoransky po 14, Ishas Smithas 7.