Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (11/13) komanda, kurios marškinėlius vilki Donatas Motiejūnas.

Lietuvio ekipa namuose 102:80 (25:19, 24:19, 26:18, 27:24) nesunkiai susitvarkė su titulą ginančiais Stambulo „Anadolu Efes“ (12/10) krepšininkams, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui turnyre.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 20 minučių, pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, išvengė klaidų, 3 sykius pats prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai nuo varžovų tolti ėmė jau pirmajame ketvirtyje. Jo pabaigoje pastarieji spurtavo 8-1 ir įgijo 9 taškų persvarą (25:16).

Ilgai netrukus, antrojo kėlinio pradžioje, skirtumas tapo dviženklis ir pasiekė 14 taškų žymą (35:21).

Po didžiosios pertraukos Monako krepšininkai dar labiau sugniaužė oponentus ir didino atstumą. Didžiausias jis buvo fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai ekipas skyrė net 24 taškai (92:68).

Užtikrintai rungtynes kontroliavę aikštės šeimininkai jas laimėjo rezultatu 102:80.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 27 (4/7 dvit., 3/5 trit., 10/12 baud., 6 rez. perd., 32 n. b.), Alpha Diallo 19, Parisas Lee 14, Donta Hallas 11, Donatas Motiejūnas 9, Dwayne‘as Baconas 8 (7 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 25 (5/7 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud., 8 rez. perd.), Rodrigue‘as Beauboisas 13, Bryantas Dunstonas 12, Elijah Bryantas 10, Filipas Petrusevas 6.