• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
26
Lietuvos laisvės sąjungos rinkimų būstinė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Darbavomės intensyviai, dalyvavome visuose įmanomuose renginiuose, kuriuose galėjome tiesiogiai bendrauti su rinkėjais, lankėmės rinkiminėse apygardose“, - sekmadienio vakarą šypsojosi Lietuvos Laisvės sąjungos pirmininko pavaduotojas Miroslavas Monkevičius.

26

„Darbavomės intensyviai, dalyvavome visuose įmanomuose renginiuose, kuriuose galėjome tiesiogiai bendrauti su rinkėjais, lankėmės rinkiminėse apygardose“, - sekmadienio vakarą šypsojosi Lietuvos Laisvės sąjungos pirmininko pavaduotojas Miroslavas Monkevičius.

REKLAMA

„Kiekvieni rinkimai – nauji rinkimai. Antrasis rinkimų turas – tai nedideli nauji rinkimai, kuriuose abu kandidatai turi apylygias galimybes. Per šias dvi savaites abu kandidatai turėjo galimybių pritraukti naujų rinkėjų. Jau dabar žinome, kad antrame ture balsavo kiek daugiau nei 50 proc. rinkėjų. Tai reiškia, kad kandidatai turėjo galimybę pritraukti naujų rinkėjų, - kalbėjo M. Monkevičius. – Kandidatai turėjo galimybę gauti rinkėjų, kurie nebalsavo pirmajame ture, balsų“.

Pasak M. Monkevičiaus, išankstiniai vertinimai, kad laimėjo vienas ar kitas kandidatas yra labai ankstyvi. „Nors jau dabar žinome, kad vienose apylinkėse laimėjo mūsų kandidatas, kitose – Remigijus Šimašius. Kol kas pirmauja R. Šimašius, bet palaukime rezultatų“, - kalbėjo M. Monkevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Jis prisipažino, kad LLS bendravo ne tik su Lietuvos lenkų rinkimų akcija, kurios palaikymas galėjo tapti „X faktoriumi“ antrame ture. „Natūralu, kad kalbėjome su visais. Manau, ir mūsų konkurentas bendravo su skirtingo elektorato atstovais. Mums nesvarbu, kokios tautybės žmonės už mus balsuos. Svarbiausia, kad kuo daugiau vilniečių balsuotų. Meras Artūras Zuokas dirbdamas jau įrodė, kad sugeba apjungti skirtingų pažiūrų ir tautybių žmones“.

REKLAMA

LLS štabo Vilniuje ramybę kiek sudrumstė apie 21:20 į štabą įsiveržę jaunuoliai, kurie atnešė laidotuvių krepšelį. Šios iniciatyvos autorius – savo išsišokimais pagarsėjęs konservatorių atstovas Adomas Bužinskas.

Vilniaus mero posto netekęs Artūras Zuokas žada skirti daugiau dėmesio nacionalinei politikai, ir pripažįsta, kad vilniečiai sostinėje norėjo permainų.

Nuo 2011 metų Vilniui vadovavęs A.Zuokas sekmadienio vakarą sakė pasveikinęs liberalą Remigijų Šimašių, kuris, negalutiniais duomenimis, antrajame mero rinkimų ture surinko apie 61 proc. balsų.

REKLAMA
REKLAMA

„Politika, be abejonės, išlieka, pagaliau gal bus daugiau laiko skirti dėmesio nacionalinei politikai. Suprantama, kad užsiėmimų yra daug gyvenime, man jų niekada netrūko“, - žurnalistams sekmadienio vakarą sakė politikas, vadovaujantis Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) partijai.

„Matyt, dabar dar anksti nagrinėti ir analizuoti, bet kiek tekdavo bendrauti dar kampanijos metu, yra paprastas toks emocinis noras - reikia naujo. Trys kadencijos - reikia naujo“, - pridūrė A.Zuokas.

A.Zuokas teigė, kad darbas opozicijoje jam „ne visiškai pagal charakterį ir būdą“, bet žadėjo palaikyti miestui reikalingus darbus.

Paprašytas pakomentuoti tai, kad interneto tinklaraštininkas Mykolas Pleskas į barą, kuriame partija laukė rinkimų rezultatų, atnešė laidotuvių vainiką, A.Zuokas pavadino tai „žemos kultūros požymiu“.

47 metų A.Zuokas mero pareigas ėjo nuo 2011 metų balandžio, prieš tai miestui jis vadovavo 2003-2007 metais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų