Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo pirmose rungtynėse išvykoje 3:1 nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ futbolininkus.

Martinas Odegaardas 34-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0.

Youssefas El Arabi 58-ąją minutę fantastišku smūgiu išlygino šiose rungtynėse rezultatą 1:1.

Gabrielis 79-ąją minutę puikiu smūgiu galva vėl persvėrė rezultatą „kanonierių“ ekipos naudai 2:1.

Mohamedas Elneny 85-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos dar labiau padidino svečių pranašumą 3:1.

Londono „Tottenham“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo pirmose rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“ futbolininkus.

Harry Kane‘as 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Bruno Petkovičius 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Stevenas Bergwijnas 65-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas. H.Kane‘as 70-ąją minutę pasinaudojęs varžovo klaida antrą kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino Anglijos klubo pranašumą 2:0.