0
TV3

Anglijos čempionate triumfavo „Manchester City“ klubas

Sekmadienio popietę Anglijoje pasibaigė "Premier" lygos pirmenybės. Visos 10 38-ojo turo rungtynių buvo žaidžiamos vienu metu.

Po šių susitikimų paaiškėjo ir Anglijos čempionai. Antrą kartą per tris metus "Premier" lygos titulą iškovojo Manuelio Pellegrini treniruojami "Manchester City" futbolininkai.

"Miestiečiai" savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Samo Allardyce'o vadovaujama "West Ham United" ekipa.

Po Samiro Nasri ir Vincenco Kompany įvarčių šeimininkai šventė pergalę ir iškovojo Anglijos "Premier" lygos čempionų vardus.

Kovą dėl titulo pralaimėję "Liverpool" futbolininkai namuose rezultatu 2 - 1 palaužė "Newcastle United" klubą.

Brendano Rodgerso auklėtiniai 20-ąją minutę įmušė įvartį į savus vartus. Tai padarė jau 4 kartus savo vartininką šį sezoną nuginklavęs Martinas Škrtelis.

Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko atsitiesti. Įvarčius mušė Danielis Aggeris ir Danielis Sturridge'as.

Pergales taip pat šventė Londono klubai. "Chelsea" išvykoje įveikė "Cardiff City", "Tottenham" namie sutriuškino "Aston Villa", o "Arsenal" į antrąjį divizioną pasiuntė "Norwich City" ekipą.

Kartu su "kanarėlėmis" į antrąjį divizioną kelsis "Fulham" ir "Cardiff City" klubai, savo likimą sužinoję jau anksčiau. Juos pakeis "Leicester City", "Burnley" bei dar vienas klubas, kuris paaiškės po atkrintamųjų rungtynių, kuriose varžosi "Brighton & Hove Albion", "Wigan", "Derby County" bei "Queens Park Rangers" futbolininkai.

"Southampton" ir "Manchester United" klubai sužaidė lygiosiomis.