„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse sekmadienį 3:1 nugalėjo Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Virgilas van Dijkas 8 minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0. Alexas Oxlade’as Chamerlainas 32 minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Vėliau puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Jordanas Hendersonas, kurio 53 minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų. Tuo metu Odsonne Edouardas 55 minutę nukreipė kamuolį į tuščius Liverpulio ekipos vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Vis tik Fabinho rungtynių pabaigoje užtikrintai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino „Liverpool“ pergalę 3:1.

Po šios pergalės „Liverpool“ sumažino atsilikimą nuo lyderio „Man City“ iki 9 taškų ir dar turi rungtynes atsargoje.

Tuo tarpu kitas susitikimas tarp Londono „Arsenal“ ir „Burnley“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.