Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos septintojo turo puošmena tapo „Livepool“ ir „Manchester City“ klubų kaktomuša „Anfield“ stadione. Rezultatyvios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2, o „Man City“ nuo pralaimėjimo išgelbėjo 81-ąją minutę pelnytas Kevino DeBruyne įvartis po rikošeto.

Pirmajame kėlinyje geriau atrodė „Manchester City“ ekipa, o čempionų gretose pastebimiausias buvo Philas Fodenas, turėjęs keletą puikių progų nubausti šeimininkus.

21-ąją minutę nuostabaus Bernardo Silvos perdavimo sulaukęs Ph. Fodenas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė Alissonas.

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi taikiai 0:0, tačiau rezultatyvumu abi ekipos sirgalius nudžiugino antroje rungtynių pusėje.

Sadio Mane 59-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Ph. Fodenas 69-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

„Livepool“ sirgalius iš kėdžių 76-ąją minutę pakėlė net keletą varžovų suklaidinęs Mohamedas Salah. Jo reidas baigėsi įvarčiu ir aikštės šeimininkai vėl trumpam išsiveržė į priekį 2:1.

Rungtynėse lygybę atstatė belgas Kevinas DeBruyne. Saugas 81-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir vėl atstatė pusiausvyrą šiame susitikime 2:2.

Po šių lygiųjų „Liverpool“ ir „Manchester City“ turnyrinėje lentelėje yra atitinkamai 2-oje ir 3-oje vietoje.