Kaune baigėsi VII tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras, kuriame dalyvavo 62 boksininkai iš 11 šalių, o tarp dešimties svorio kategorijų nugalėtojų buvo ir šeši Lietuvos boksininkai.

Svariausią pergalę šeštadienį iškovojo olimpietis Ivanas Stapovičius (Svorio kategorija iki 51 kg). Jis finale po atkaklios ir permainingos kovos 8:5 įveikė 2001 metų pasaulio bokso čempionato Airijoje bronzos medalininką Harry Tanamorą iš Filipinų ir liko vieninteliu boksininku laimėjusiu visus septynis A.Šociko bokso turnyrus atskirose svorio kategorijose.

Sunkiai nugalėtojo titulą iškovojo ir kitas Sidnėjaus olimpiados dalyvis Vidas Bičiulaitis (60 kg), finale 10:7 įveikęs daugelio tarptautinių turnyrų prizininką latvį Andrejų Achmedovą.

Ypač atkakli finalinė kova buvo ir tarp dviejų Lietuvos boksininkų svorio kategorijoje iki 69 kg, kurioje kaunietis Donatas Bondorovas 19:16 įveikė vilnietį Rolandą Jasevičių.

Reikėtų išskirti ir dvi finalines kovas, kuriose boksavosi svečiai.

Svorio kategorijoje iki 54 kg puikią persvarą nokautu iškovojo filipinietis Arlanas Lerio, kuriam buvo įteiktas vienas iš prizų "už valią siekiant pergalės" (antruoju tokiu pat prizu apdovanotas baltarusis Viktoras Zujevas - BNS). Antrajame raunde filipiniečio varžovas 2002 metų Europos čempionas Chavaži Chačigovas pirmavo 8:0, tačiau praleido stiprų smūgį į smakrą ir pergalę iškovojo Arlanas Lerio.

Retas atvejis įvyko finalinėje kovoje tarp supersunkiasvorių (virš 91 kg), kurioje boksavosi ukrainietis Sergejus Džulajus ir baltarusis Aleksandras Apanasionokas. Trečiajame raunde pasaulio ginkluotųjų pajėgų čempionato finalininkui buvo prakirstas antakis ir kova, rekomendavus gydytojams, buvo sustabdyta. Atrodė, kad nugalėtoju bus paskelbtas baltarusis, tačiau pagal tarptautinės mėgėjų bokso federacijos (AIBA) taisykles pergalė atiteko S.Džulajui, kuris prieš gaudamas traumą pirmavo rezultatu 5:4.

Techniškiausiu turnyro boksininku pripažintas Lietuvos atstovas - Kauno rajono boksininkas Donatas Jasevičius. Jis finale nesunkiai - 15:6 - nugalėjo rusą Ilją Dyčko. Vis tik specialistai išskyrė D.Jasevičiaus pergalę penktadienį pirmojoje kovoje prieš pasaulio vicečempioną ir praėjusių metų Europos čempionato bronzos medalininką Viktorą Peruną iš Ukrainos.