ivanas stapovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas stapovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas stapovičius“.

Boksininkas Eimantas Stanionis kovos dėl Europos čempionato aukso

Bulgarijoje vykstančiame Europos bokso čempionate paaiškėjo finalo poros. Penktadienį vykusiuose pusfinaliuose Lietuvos boksininkams sekėsi skirtingai. Svorio kategorijoje iki 69 kg Eimantas Stanionis pusfinalyje vieningu teisėjų sprendimu 3:0 (29:28, 29:28, 29:28) įveikė Ispanijai atstovaujantį Youba Sissokho Ndiaye. E. Stanionis tapo vos trečiu Lietuvos boksininku po Nepriklausomybės atkūrimo, patekusiu į Europos čempionato finalą. “Manau, kad pergalę lėmė didesnis noras laimėti ir tikslumas.
2015-08-15

Marius Narkevičius - Europos bokso čempionato ketvirtfinalyje

Kroatijoje vykstančiame 35-ajame Europos bokso čempionate sekmadienį vakarinėse varžybose antrąją pergalę iškovojo Marius Narkevičius (svorio kategorija iki 57 kg).M.Narkevičius aštuntfinalyje 28:21 įveikė armėną Harutianą Tovmasianą ir pateko į ketvirtfinalį, kur susitiks su prancūzu Kedhafiu Djelkhiru (Kedafiu Dželkiru). Pirmadienį dėl vietų ketvirtfinalyje kovos dar trys Lietuvos boksininkai: rytinėse varžybose Darius Jasevičius (iki 64 kg) aštuntfinalyje susitiks su rumunu Ionutu Gheorghe ...
2004-02-23

V. Subačius pergalingai pradėjo Europos bokso čempionatą

Pergalingai Kroatijoje vykstantį 35-ąjį Europos bokso čempionatą pradėjo ir Vitalijus Subačius (svorio kategorija iki 91 kg). Vakarinėse šeštadienio kvalifikacinėse kovose V.Subačius jau trečiajame aiškia persvara nugalėjo moldavą Michailą Muteanu ir tapo šeštuoju Lietuvos boksininku laimėjusiu pirmąją kovą.
2004-02-22

Į Europos čempionatą kovoti dėl olimpinių kelialapių išvyko penki Lietuvos boksininkai

Ketvirtadienį Pulos mieste Kroatijoje prasideda Europos bokso čempionatas, kuriame ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į Olimpines žaidynes Atėnuose (Graikija) tarp 322 atletų iš 41 Senojo žemyno valstybės kovos ir 9 Lietuvos boksininkai.
2004-02-18

Iš pasaulio čempionato pasitraukė paskutinis Lietuvos atstovas

Tailando sostinėje Bankoke vykstančio 12-ojo pasaulio bokso čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos atstovas Jaroslavas Jakšto (svorio kategorija per 91 kg) ketvirtadienį (07.10) 15:27 pralaimėjo vokiečiui Sebastianui Kioberiui ir liko be medalio. Aštuntfinalyje vilnietis aiškia persvara nugalėjo amerikietį George’ą Garcią (Džordžą Garsiją). Kiti septyni mūsų šalies atstovai pasitraukė iš varžybų nepasiekę ketvirtfinalio.
2003-07-11

Planetos bokso pirmenybėse Bankoke pirmąją kovą pralaimėjo ir Rolandas Jasevičius

Rolandas Jasevičius tapo ketvirtuoju Lietuvos boksininku, kuris pasaulio vyrų bokso čempionate Tailande pralaimėjo pirmąją dvikovą ringe bei pasitraukė iš tolesnių varžybų.
2003-07-09

Planetos bokso čempionate Tailande pirmąjį ratą įveikė trys lietuviai

Tailando sostinėje vykstančiose XII pasaulio mėgėjų bokso pirmenybėse trys Lietuvos atstovai sėkmingai įveikė pirmąjį turnyro etapą. Marius Narkevičius (svorio kategorija iki 57 kg) 22:11 nugalėjo PAR boksininką Galadą Ludumo, Vitalijus Subačius (iki 91 kg) 23:5 įveikė Azerbaidžano atstovą Vusalą Amanovą, o Jaroslavas Jakšto (per 91 kg) trečiajame raunde aiškia persvara - 11:0 - privertė pasiduoti amerikietį George`ą Garcią.
2003-07-09

Planetos bokso pirmenybėse Tailande kovos aštuoni Lietuvos sportininkai

Liepos 3-12 dieną Tailando sostinėje Bankoke vyksiančiame XII pasaulio vyrų bokso čempionate Lietuvai atstovaus 8 sportininkai. Tai vilnietis Ivanas Stapovičius (svorio kategorija iki 51 kg), kauniečiai Marius Narkevičius (57 kg) ir Vidas Bičiulaitis (60 kg), vilnietis Rolandas Jasevičius (69 kg), kauniečiai Daugirdas Šemiotas (75 kg), Donatas Jasevičius (81 kg), Vitalijus Subačius (91 kg) bei vilnietis Jaroslavas Jakšto (+91kg). Komandos treneriai - vilniečiai Stanislovas Mižigurskis ir Vla...
2003-06-27

Algirdo Šociko bokso turnyre nugalėtojais tapo šeši Lietuvos boksininkai

Kaune baigėsi VII tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras, kuriame dalyvavo 62 boksininkai iš 11 šalių, o tarp dešimties svorio kategorijų nugalėtojų buvo ir šeši Lietuvos boksininkai.