Trijų pralaimėjimų atkarpą VTB Vieningoje lygoje nutraukė Permės „Parma“ (2/3) komanda, vadovaujama Kazio Maksvyčio.

Lietuvio auklėtiniai išvykoje 80:53 (22:16, 23:8, 18:15, 17:14) patiesė Talino „Kalev“ (2/5) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 17 taškų (1/2 dvit., 5/8 trit.) pelnęs Adas Juškevičius. Atakų organizatorius per 24 minutes taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

Eigirdas Žukauskas per 24 minutes pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvit., 0/4 trit., 3/3 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, 3 išprovokuotomis pražangomis, 2 asmeninėmis pražangomis ir 11 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems 16 taškų įmetė JeQuanas Lewisas, 11 pridėjo Marcis Vitolas.