Pralaimėjimą Vieningoje lygoje patyrė Permės „Parma“ komanda, kuri svečiuose 65:79 (14:21, 21:16, 22:17, 8:25) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipai.

Kazį Maksvytį šiame mače vyriausiojo trenerio poste pavadavo Gintaras Kadžiulis.

Adas Juškevičius pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir triskart prasižengė.

Eigirdas Žukauskas per 33 minutes surinko 11 taškų (0/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, bet 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Lietuviai buvo rezultatyviausi komandos žaidėjai.

Nugalėtojams Ivanas Strebkovas pelnė 23 taškus.