Kaune vykusio 15-ojo tarptautinio Algirdo Šociko bokso turnyro nugalėtojais keturiose svorio kategorijose iš aštuonių tapo Lietuvos atstovai.

Net trijų svorio kategorijų lemiamose dvikovose kovojo tik lietuviai.

Pergales šeštadienį iškovojo šiemet suaugusiųjų ringe debiutuojantys jaunimo olimpinių žaidynių čempionai Evaldas Petrauskas ir Ričardas Kuncaitis.

Šilutiškis E. Petrauskas (iki 64 kg) finale nepaliko jokių vilčių šios svorio kategorijos Lietuvos čempionui kauniečiui Aurimui Naudžiui, o marijampolietis R. Kuncaitis (iki 69 kg) lemiamoje dvikovoje 8:5 įveikė šilutiškį Paulių Petronį.

Vilnietis Eugenijus Tutkus (iki 91 kg) tik po atkaklios ir permainingos kovos paskutinėmis sekundėmis 9:8 išplėšė pergalę prieš kaunietį Vitalijų Subačių.

Ketvirtuoju Lietuvos boksininku iškovojusiu pergalę finale tapo vilnietis Vladimiras Milevskis (iki 75 kg), lemiamoje dvikovoje 13:9 nugalėjęs Norvegijos atstovą Eneste'ą Glodį.

Kitose svorio kategorijose pergales šventė anglai - 2008 metų Europos čempionas Luke'as Campbelas (iki 56 kg) ir Martinas Wardas (iki 60 kg), Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Kenny Eaganas (iki 81 kg) iš Airijos ir Švedijos atstovas Otto Wallinas (per 91 kg).

Techniškiausiu turnyro boksininku pripažintas L. Kembelas, o geriausiu turnyro boksininku iš Lietuvos pripažintas E. Petrauskas.

Iš viso varžybose dalyvavo 60 boksininkų iš trylikos šalių.