Penktadienį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje prasidėjusio 31-ojo Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato moterų penkiakovės varžybų pirmojoje rungtyje - 60 m barjeriniame bėgime - Lietuvos atstovė Austra Skujytė užėmė aštuntąją vietą.

31-erių metų lietuvė antrajame bėgime finišavo antra (8,6 sek.) ir 0,06 sek. pagerino asmeninį rekordą. Atėnų olimpinių žaidynių septynkovės vicečempionė pirmojoje rungtyje surinko 995 taškus.

Pirmąją rungtį laimėjo Prancūzijos atstovė Antoinette Nana Djimou Ida (8,11 sek.; 1104 tšk.). Antrąją vietą užėmė čekė Zuzana Hejnova (8,25 sek.; 1073 tšk.), o trečiąją - belgė Sara Aerts ( 8,28 sek.; 1066 tšk.).

Penkiakovės varžybose dalyvauja 14 sportininkių. Jos dar varžysis šuolių į aukštį, rutulio stūmimo, šuolių į tolį ir 800 m bėgimo varžybose.

A. Skujytė (kairėje, Scanpix nuotr.)A. Skujytė (kairėje, Scanpix nuotr.)