LFF taurę susigrąžinę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pergalingai startavo ir naujajame A lygos sezone. Lietuvos vicečempionai pirmosiose rungtynėse rezultatu 4:0 sutriuškino „Panevėžį“.

Aliaksejaus Bagos auklėtiniai greitai išsiveržė į priekį ir dar pirmajame kėlinyje susikrovė užtikrintą persvarą.

Sužaidus 9 minutes Liviu Antalis atliko perdavimą iš kairiojo aikštės krašto, o juo pasinaudojęs Richlordas Enninas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Neilgai trukus krito ir dar vienas įvartis. 25 minutę po dar vienos „Panevėžio“ gynėjo Justino Januševskio klaidos šaltakraujišką ir taiklų smūgį atliko „Žalgirio“ naujokas Davidas Ngogas – 2:0.

Vos įsibėgėjus antram kėliniui komandos draugui asistavo pirmojo įvarčio autorius. Po jo perdavimo 50 minutę galingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą smūgiavo Mantas Kuklys.

Dar po keliolikos minučių triuškinančią pergalę įtvirtino rezultatyvusis „Žalgirio“ rumunas Liviu Antalis, kuris pasinaudojo grubia varžovų klaida ir nuginklavo vartininką stipriu smūgiu – 4:0.