Panevėžyje bus teisiamas moterį užpuolęs ir kastuvu jos automobilį niokojęs vyras

Panevėžyje į teismą keliauja vyras, kaltinamas su kastuvu užpuolęs moterį ir apdaužęs jos automobilį.

41-erių panevėžiečiui pateikti kaltinimai dėl svetimo turto sugadinimo, nesunkaus sveikatos sutrikdymo iš chuliganiškų paskatų ir žmogaus veiksmų laisvės varžymo, penktadienį pranešė Generalinė prokuratūra.

Pernai rugsėjį vakare automobiliu atvažiavusi prie buvusio karjero, moteris telefonu fotografavo gamtos vaizdus, kai netikėtai ji pamatė jos link atbėgančius du vyrus su kastuvais rankose. Išsigandusi moteris įsėdo į savo automobilį ir norėjo išvažiuoti, tačiau variklio užvesti nepavyko.

Pribėgęs prie panevėžietės automobilio, vienas iš nepažįstamųjų ėmė daužyti automobilį kastuvu, vėliau išdaužė vairuotojos lango stiklą ir kelis kartus trenkė moteriai į veidą. Nukentėjusiosios teigimu, užpuolikas rėkė ją užmušiąs ir piktinosi, kad moteris fotografavo smėlyje užklimpusį jo visureigį.

Vyras pareikalavo jos atiduoti telefoną bei automobilio raktelius ir laukti, kol jie ištrauks savo automobilį. Kai to nepavyko padaryti, o užklimpęs visureigis nebeužsivedė, užpuolikas iš moters automobilio išėmė ir nusinešė akumuliatorių.

Tik tada, kai moters automobiliu nuvažiavo arčiau visureigio ir, užkabinęs virve, pastarąjį ištraukė, nepažįstamasis grąžino moteriai automobilio raktelius ir telefoną, iš kurio buvo ištrynęs visas nuotraukas, o pats nuvažiavo.

Šoko ištikta panevėžietė pirmiausia paskambino artimiesiems. Šie apie įvykį pranešė policijai, o sužalotą moterį nuvežė į ligoninės priėmimo skyrių. Moteriai nustatytas nesunkus sveikatos sutrikdymas.

Tyrimo metu nustatytas įtariamasis – anksčiau jau teistas panevėžietis E. S. 

Moteris taip pat pateikė civilinį ieškinį dėl jos automobiliui padarytos materialinės žalos ir dėl neturtinės žalos atlyginimo.

Įtariamajam už nesunkų sveikatos sutrikdymą griežčiausia gresianti bausmė – laisvės atėmimas iki penkerių metų, už svetimo turto sugadinimą – laisvės atėmimas iki dvejų metų, o už žmogaus veiksmų laisvės varžymą – laivės atėmimas iki trejų metų.

Bylą nagrinėja Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų