„A lygoje “ – triuškinamos „Ekrano“ ir FBK „Kauno“ pergalės

Šiandien prasidėjo Lietuvos futbolo „A lygos“ ketvirtasis ratas. Buvo sužaisti trys susitikimai, kuriuose įtikinamas pergales iškovojo čempionato lyderiai – „Ekrano“, FBK „Kauno“ ir „Sūduvos“ ekipos.

Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 0:5 (0:3) pralaimėjo šalies čempionų titulą ginančiam „Kaunui“

Pirmajame kėlinyje kauniečiai turėjo persvarą. Žalgiriečiai ilgai sėkmingai gynėsi nuo šeimininkų atakų, bet kėlinio pabaiga mūsų ekipos futbolininkams susiklostė tragiškai: per keturias minutes buvo praleisti trys įvarčiai.

43-ą minutę „Kauno“ saugas Kęstutis Ivaškevičius taikliai smūgiavo nuo baudos aikštelės linijos, o dar po dvejų minučių jis kamuolį į vartus nukreipė iš kelių metrų. Tuoj pat Linas Pilibaitis įmušė trečiąjį šeimininkų įvartį.

55-ą minutę pasižymėjo brazilas Rafaelis Ledesma, 88-ą minutę - serbas Bojanas Mamičius.

Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione „Ekrano“ futbolininkai irgi neturėjo vargo – jie 3:0 (3:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“, o visus tris įvarčius įmušė dar pirmajame kėlinyje.

Šiauliuose vietos „Šiaulių“ vienuolikei nepavyko pateikti staigmenos - jie 0:2 (0:1) nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

Dar vienas mačas tarp „Vėtros“ ir „Šilutės“ vyksta dabar.