Šeštadienį sužaistos vienintelės „General Financing A lygos“ IX-ojo turo rungtynės.

Kovingame mače, kuriame progų turėjo tiek viena, tiek kita ekipa, taikiai išsiskyrė Tauragės „Tauro“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandos. Į stadiono šeimininkų tauragiškių stovyklą šiose rungtynėse jau grįžo viena ryškiausių „A lygos“ asmenybių, puolėjas iš Italijos Michele Di Piedi. Tiesa, futbolininkas rungtyniavo tik nuo antrojo kėlinio vidurio ir, nors turėjo kelias pusproges, savo grįžimo po traumos įvarčiu nepažymėjo. „Atlanto“ gretose savo ruožtu stebino aktyvus Edgaro Mastianicos žaidimas. Saugas antrajame kėlinyje buvo ypač aktyvus ir nors „Atlantas“ nesukūrė daug progų, 23-ejų futbolininkas savo individualiu žaidimu pats ne kartą „gąsdino“ „Tauro“ gynėjus.

Tauragės „Tauras“ 0 - 0 Klaipėdos „Atlantas“

Vakar Šiaulių miesto stadione taip pat susitiko šeimininkų Šiaulių „Šiaulių“ ir Gargždų „Bangos“ klubai. Kiek netikėtai, rezultatu 1:2 pergalę šventė gargždiškiai, kurių gretose įvarčius pelnė Giorgi Nikabadze bei Evaldas Grigaitis. Šiaulių „Šiaulių“ futbolininkai atsakė vieninteliu taikliu Roberto Vėževičiaus šūviu.

2012-04-27 Šiaulių „Šiauliai“ 1 - 2 Gargždų „Banga“

22' [0-1] G.Nikabadze

39' S.Tatiefang („Banga“) raudona kortelė

68' [1-1] R.Vėževičius

75' [1-2] E.Grigaitis