Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 2:1 įveikė „RB Leipzig“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris labai svarbius taškus.

„Bayern“ pirmajame kėlinyje turėjo keletą gerų progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo. Harry Kane‘as tik antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Benjaminui Šeško pirmuoju bandymu išlyginti rezultato nepavyko. Visgi pastarasis netrukus vėl atsidūrė „RB Leipzig“ atakos smaigalyje ir nepaliko šansų Manueliui Neueriui 1:1.

H.Kane'as 91-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir išplėšė „Bayern" ekipai dramatišką pergalę 2:1.

„Bayern“ nutraukė trijų paskutinių pralaimėtų rungtynių seriją. Thomaso Tuchelio vadovaujama komanda vietiniame čempionate po 23 rungtynių turi surinkusi 53 taškus ir nuo lyderio „Bayer“ atsilieka 8 taškais.

„Bayern“ startinis vienuoliktas šiose rungtynėse buvo ir vyresnis, ir labiau patyręs, vidutinis amžius žaidėjų siekė 28.6, kai tuo tarpu „RB Leipzig“ – 25.9.