Šeštadienį įvykusiose Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse „Barcelona“ namuose 4:0 sutriuškino „Getafe“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 20-ąją minutę, kai kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Raphinha. Katalonai ir toliau kontroliavo susitikimo eigą. Antrajame kėlinyje įvarčius pridėjo Joao Felixas, Frenkie de Jongas ir Ferminas Lopezas bei šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:0.

Joao Felixas pelnė penkis įvarčius per 19 rungtynių Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 2023/24 m. sezone. Tuo tarpu Ilkay‘us Gundoganas tapo pirmuoju futbolininku iš penkių stipriausių Europos futbolo lygų, pasiekusiu 100 sukurtų progų ribą šiame sezone visuose turnyruose.

„Barcelona“ po 26 sužaistų rungtynių turi surinkusi 57 taškus ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderio „Real“ atsilieka penkiais taškais. Tuo tarpu „Getafe“ su 34 taškais žengia dešimtas.