Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ (44-22) krepšininkai, laimėję jau ketvirtąsias rungtynes iš eilės.

Pastarieji šį kartą namuose po pergalingo metimo 120:119 (29:37, 27:34, 29:25, 35:23) nukovė Portlando „Trail Blazers“ (31-36) klubą ir mažina šio viltis siekti vietos atkrintamosiose varžybose.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje atsiplėšė 15 taškų skirtumu (14:29).

Antrajame ketvirtyje atstumas dar labiau išaugo ir po atkarpos 13-0 pasiekė net 21 taško ribą (50:71).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai padarė išvadas. Gynybą pagerinusi „76ers“ ekipa ėmė sparčiai vytis oponentus ir nurėžė deficitą iki 7 taškų trečiajame kėlinyje (71:78).

Lemiamo ketvirčio pradžioje Portlando ekipa vėl nutolo (87:101), bet Doco Riverso auklėtiniai rankų nenuleido. Pastarieji nuožmiai kovojo ir galiausiai po Joelo Embiido baudų metimų išlygino rezultatą likus žaisti apie 3 minutes (114:114).

Prasidėjus paskutinei minutei, Jusufas Nurkičius patempė svečius, kai pelnė du taškus su pražanga ir išvedė savo komandą į priekį (116:119). Netrukus dviemis baudų metimais atsakė ir Tyrese‘as Maxey (118:119).

Lemiamu metu suklydo Damianas Lillardas, o šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos kamuolys atsidūrė J.Embiido rankose, kuris mėgino veržtis, vėliau atliko verpstę ir atšokdamas atgal pataikė pergalingą metimą – 120:119.

Rungtynių didvyriu tapęs aukštaūgis iš viso surinko 39 taškus.

„76ers“: Joelas Embiidas 39 (13/19 dvit., 0/1 trit., 13/18 baud., 7 atk. kam., 3 blk.), Jamesas Hardenas 19 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Tyrese‘as Maxey ir De‘Anthony Meltonas (3/4 trit.) po 13, Georgesas Niangas 12 (4/7 trit.).

„Trail Blazers“: Anfernee Simonsas 34 (5/12 dvit., 8/12 trit., 0/1 baud.), Jerami Grantas 24 (10 atk. kam.), Damianas Lillardas 22 (8/8 baud., 11 rez. perd.), Camas Reddishas 14, Jusufas Nurkičius 11 (1/5 baud.).