Didžiulę persvarą turėję Panevėžio „7Bet-Lietkabelio“ (3-3) krepšininkai dėl pergalės Europos taurės turnyre dar turėjo pavargti. Nenado Čanako auklėtiniai namuose rezultatyviame mače 104:98 (34:27, 26:17, 22:25, 22:29) palaužė Liublianos „Cedevita Olimpija“ (0-6) komandą iš Slovėnijos.

Pastaroji lieka vis dar be pergalės šį sezoną turnyre. „7bet-Lietkabelis“ įspūdingai pradėjo rungtynes, kuris per pirmąjį kėlinį realizavo septynis tritaškius iš 11. Tai padėjo šiek tiek atitrūkti ir kėliniui pasibaigus pirmavo 34:27. Šeimininkai antrajame kėlinyje tempo puolime nemažino.

Jie ketvirčio pabaigoje įmetė septynis taškus be atsako ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 60:44. Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai ir toliau kontroliavo situaciją ant parketo. Trečiojo ketvirčio pradžioje atkarpa 5-0 leido dar labiau atsiplėšti (65:46), o netrukus skirtumas pasiekė ir rekordines aukštumas – 20 taškų (73:53)

Tiesa, svečiai iš Slovėnijos rankų nenuleido. Pastarieji kėlinį uždarė dviem rezultatyviais išpuoliais iš eilės ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino deficitą iki 13 taškų – 82:69.

Dviženklis atstumas ketvirtajame kėlinyje laikėsi neilgai. Čia pat slovėnai sumažino jį iki 9 taškų ir ėmė žaisti dar agresyviau ir nuožmiau (83:74). Nors trumpa panevėžiečių atkarpa 5-0 leido vėl atitrūkti (92:78), bet varžovai neketino sudėti ginklų ir toliau atakavo. 7 taškai be atsako skirtumą rėžė perpus (92:85), o netrukus šis sumenko vos iki 3 taškų (100:97). Likus 19 sekundžių, baudų metimus realizavo Vytenis Lipkevičius (102:97).

Kitoje atakoje Yogi Ferrellas prametė tritaškį, o šeimininkų pergalę baudų metimais tvirtino Kristianas Kullamae – 104:97. Tiesa, baudos metimą iš dviejų dar mačo pabaigoje realizavo ir oponentai – 104:98.

„7Bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae 24 (5/8 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 28 n. b.), Gyorgy Golomanas 23 (3/4 trit., 29 n. b.), Benas Griciūnas 16, Vytenis Lipkevičius 13, Mantas Rubštavičius 9.

„Cedevita Olimpija“: Amaras Alibegovičius 19 (8/8 dvit., 1/4 trit.), Yogi Ferrellas (8/8 baud., 5 rez. perd., 10 išpr. praž.) ir Karlo Matkovičius (7 atk. kam.) po 17, Alenas Omičius ir Zoranas Dragičius po 11.