18-mečio Murausko vedamas „Lietkabelis“ susitvarkė su „Gargždais“

Kazakauskas – išvarytas

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau užtikrintai žygiuoja praėjusio sezono vicečempionai.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (3-0) Palangoje 91:70 (19:25, 24:9, 23:15, 25:21) nugalėjo debiutantus „Gargždus“ (0-2).

Rungtynės prasidėjo gausiomis pražangomis, pirmieji pasižymėjo gargždiškiai, o „7bet-Lietkabeliui“ ledus pralaužė Mantas Rubštavičius. Manto Ruikio tritaškis iššaukė Nenado Čanako minutės pertraukėlę – 9:2. Po šios panevėžiečiai išsijudino, prie to itin prisidėjo M.Rušbtavičiaus tritaškius su pražanga.

Antrajame kėlinyje prie puolimo prisijungė ir kitas „7bet-Lietkabelio“ talentas Paulius Murauskas, greitoje atakoje išlyginęs rezultatą – 29:29. Nepaisant stabiliai taškus vertusio Giedriaus Staniulio žaidimo, svečiai prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išsiveržti į priekį – 43:34.

Skirtumą tarp komandų dviženkliu galiausiai pavertė Vytenio Lipkevičiaus tritaškis – 52:41. Vėliau praraja tarp komandų virto ir triuškinančia.

Ryškiausias ketvirtojo kėlinio akcentas – Juliaus Kazakausko nesportinė pražanga. Dėl anksčiau užsidirbtos techninės pražangos jam tai reiškė rungtynių pabaigą. Paskutines mačo minutes aikštėje jau leido rezerviniai komandų žaidėjai.

Gargždų komandai rungtynes itin apsunkino tai, kad žaisti negalėjo nugaros skausmus pajutęs starto penketo narys Aurimas Urbonas.