Žada apjungti „Instagram“, „WhatsApp“ ir „Facebook“ žinutes

„Facebook“ įkūrėjas ir vadovas Markas Zuckerbergas paskelbė apie artimoje ateityje įvyksiančius kelių iš didžiausių pasaulyje socialinių tinklų apsikeitimo žinutėmis sistemoje. „WhatsApp“, „Instagram“ ir „Facebook“ turės vieną „Messenger“ programėlę, kuri leis visų tinklų vartotojams bendrauti viename tinkle.

15

„The New York Times“ tvirtinama, kad tokio žingsnio imtis paskatino suvokimas, kad tūkstančiai „Facebook“ darbuotojų pluša bandant konfigūruoti, kaip iš pagrindų veikia trijų skirtingų socialinių tinklų žinučių siuntimo sistema.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas

Visi trys socialiniai tinklai ir toliau veiks kaip atskiros programos, tačiau jų žinučių siuntimo infrastruktūra bus apjungta, teigiama leidinyje. „Facebook“ tvirtinama, kad projektas dar tik pradinėje stadijoje, o pokyčiai turėtų būti įgyvendinti 2020-ųjų pradžioje.

M. Zuckerbergas taip pat nurodė į visas programėles įdiegti žinučių šifravimą, kas leistų apsaugoti žmonių susirašinėjimą nuo galimybės pašaliniams žmonėms į jas įsilaužti. Įgyvendinus pokyčius „Facebook“ vartotojas galėtų išsiųsti šifruotą žinutę asmeniui, turinčiam tik „WhatsApp“ paskyrą. Šiuo metu tai nėra įmanoma dėl techninio nesuderinamumo.

Šiuo savo žingsniu M. Zuckerbergas siekia kuo labiau įtraukti vartotojus į „Facebook“ ekosistemą. Atkreipę dėmesį, kad dalis vartotojų renkasi vieną iš socialinių tinklų, „Facebook“ kūrėjai nusprendė, kad bendra žinučių siuntimo sistema leistų išlaikyti juos vienoje erdvėje, o gal ir paskatintų naudotis kitais produktais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų