Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į Didžiąją Britaniją išvykę išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai nuo šiol gali savo sąskaitas pasipildyti patys – tam tereikia užsukti į vieną iš 22 tūkst. „PayPoint“ prekės ženklu pažymėtų prekybos taškų, pranešė bendrovė „Tele2“ .

REKLAMA

„Pildyk“ tapo pirmąja Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga, suteikusia galimybę pasipildyti pokalbių sąskaitą užsienyje. „Tarptautiniu papildymu“ pavadinta naujoji paslauga yra nemokama, ja pasinaudojus galima papildyti ne tik savo, bet ir Lietuvoje likusių draugų ar artimųjų „Pildyk“ sąskaitas, teigiama pranešime.

Galimybę papildyti sąskaitą užsienyje netrukus numatoma įdiegti ir kitose gausiai lietuvių lankomose šalyse – Airijoje, Ispanijoje, Italijoje, Belgijoje, JAV bei Kanadoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Tarptautinio papildymo“ paslaugą kūrėme galvodami apie tūkstančius „Pildyk“ vartotojų, keliaujančių užsienio šalyse. Siekiame, kad jie, kad ir kur nuvykę, galėtų kuo paprasčiau naudotis mūsų paslaugomis“, − pranešime cituojama „Pildyk“ prekybos vadovė Jolita Grigaliūnienė.

Pasak jos, kad „Pildyk“ paslauga užsienyje kasmet naudojasi apie 0,5 mln. Lietuvos gyventojų. Iki šiol, būdami svetur, jie galėjo papildyti savo sąskaitas internetu pasinaudoję elektroninės bankininkystės sistema, taip pat naudodamiesi iš Lietuvos atsivežtais ar atsiųstais papildymo kodais ir pasinaudoję mobiliojo papildymo paslauga.

„Tarptautinio papildymo“ paslaugą teikia Dubline įsikūrusi bendrovė „Ezetop“. Bendrovės salonai veikia Šiaurės Amerikoje, Europoje, Vidurio Rytuose, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Įmonė bendradarbiauja su daugiau kaip 120 tarptautinių mobiliojo ryšio operatorių Azijoje, Afrikoje, Karibų jūros, Centrinės ir Lotynų Amerikos, Rytų Europos šalyse ir nuolat plečia jų ratą, sakoma pranešime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų